BoekenSchrijvenUitslag schrijfwedstrijd Waterloper is bekend, net als de thema's van volgend jaar

Uitslag schrijfwedstrijd Waterloper is bekend, net als de thema’s van volgend jaar

-

Afgelopen weekend werden de prijzen voor de Waterloper schrijfwedstrijd uitgereikt. Bij deze schrijfwedstrijd wordt met thema’s gewerkt, waarbij FantasyWereld er trots op is er ook altijd één te mogen aanleveren. De hoogst scorende verhalen met dat thema proberen wij ook altijd te plaatsen, zoals vorig jaar Het Stenen Tijdperk van Dominique Heuff en Winterval van Mike Jansen en Maarten Luikhoven.

De editie 7, van 2025 is gewonnen door: Brenda Hingstman met het verhaal: “Een vrouw met bagage”. Op de tweede plaats eindigden Anaïd Haen en Django Mathijsen met “Ons dorp onder de schermer” en de derde plaats was voor Arie Dekker met “Een hart van Water”. Allen van harte gefeliciteerd!

Waterloper editie 2026

Voor 2026 kun je uit zes thema’s kiezen.  In elk geval een ervan moet in je verhaal aanwezig zijn. Dit zijn de thema’s waaruit je kunt kiezen:

Thema 1: Geestige kostgangers

Thema 2: De satellietvete

Gastthema 1 van Matthijs Schiltmans: Meesters van steen en staal

Gastthema 2 van Inge Pietjouw: De zeewolven van Atlantica

Gastthema 3 van FantasyWereld: De prijs van kennis

 Gastthema 4 van De Fantastische Unie: Samenwerken

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Davey Cobben
Davey Cobben
Davey is de fantasywereld ingetrokken door grootheden als Terry Brooks, Raymond E. Feist en Robert Jordan. In de loop van de jaren verslond hij vele fantasyboeken, maar de epische fantasy blijft toch altijd een bijzondere plek in zijn hart hebben.

Gerelateerde artikelen

BoekenBoeken

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de FantasyWereld nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws en onze winacties

Recente reacties

CozyFantasy.nl

Interviews, artikelen, recensies en winacties rondom cozy fantasy