We gaan met FantasyWereld op de romantische toer en duiken tot en met Valentijnsdag in de wereld van de Romantasy! Dit genre is al jaren aan een opmars bezig en kluistert wereldwijd miljoenen lezers aan zich. Recent stonden weer rijen met lezers om middernacht voor de boekhandels te wachten om de release van Onyx Storm van Rebecca Yarros te vieren.
Ook in Nederland zijn er vele auteurs en initiatieven bezig met romantasy, met boekenboxen, gala avonden en platforms. De komende tijd kun je hier vele interviews lezen met de mensen achter deze initiatieven, hebben we wat recensies en artikelen gepland, en kan natuurlijk ook een winactie niet ontbreken.
Om alvast een tipje van de sluier op te lichten, we hadden onder andere een interview met de dames achter Fantasyromance.nl, waar je je kunt inschrijven op hun nieuwsbrief waarmee je gratis romantasyverhalen kunt lezen, onder andere van ons eigen redactielid Natascha van Limpt!