BoekenBoeknieuwsIn Memoriam | Wouter van Gorp (1990-2023)

In Memoriam | Wouter van Gorp (1990-2023)

-

Vandaag ontvingen we het treurige bericht dat auteur Wouter van Gorp op 33-jarige leeftijd is overleden. Wouter was naast zijn beroep als docent klassieke talen auteur bij het uitgeefcollectief van Nimisa en schreef voornamelijk korte verhalen. Deze kwamen gebundeld uit in verhalenbundels als Schemerwoorden en Zomerwoorden.

Wouter deed veel mee aan schrijfwedstrijden in ons genre en scoorde daarmee steevast hoog in de beoordelingen. Zijn verhalen kunnen worden omschreven als duistere fantasy en over zijn kwaliteiten schreef onze recensent: De verhalen zelf tonen de schrijfkunsten van Wouter goed, omdat ze altijd iets speciaals in zich hebben. Van vicieuze cirkels tot spel met interpunctie, er is een kunstzinnige uitwerking in de conclusie.

Wij wensen de naasten van Wouter, evenals de collega’s bij Nimisa, veel sterkte met dit verlies. Een verdrietige dag voor liefhebbers van ‘onze’ genres.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Gerelateerde artikelen

BoekenBoeken

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de FantasyWereld nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws en onze winacties

Recente reacties

CozyFantasy.nl

Interviews, artikelen, recensies en winacties rondom cozy fantasy