Nominaties bekend David Gemmell Awards

0
52

De genomineerden voor de David Gemmell Awards zijn zojuist bekend gemaakt door het bestuur van de award. Zoals elk jaar zijn er drie awards te vergeven: de Legend Award voor beste fantasy-roman, de Morningstar Award voor beste debutant, en de Ravenheart Award voor beste artwork.

De Gemmell Awards zijn publieksprijzen, dus iedereen kan en mag meestemmen. Dat kan via deze link t/m vrijdag 24 juni.

De genomineerden voor de Legend Award

  • Joe Abercrombie, Half A War (Harper/Voyager)
  • Bradley Beaulieu, Twelve Kings of Sharakhai / De Twaalf Koningen van Sharakhai (Gollancz/Luitingh-Sijthoff)
  • Peter V. Brett, The Skull Throne (Harper/Voyager)
  • Terry Brooks, The Darkling Child (Orbit)
  • Jim Butcher, The Aeronaut’s Windlass (Orbit)
  • Miles Cameron, The Dread Wyrm (Gollancz)
  • Trudi Canavan, Angel of Storms (Orbit)
  • Larry Correia, Son of the Black Sword (Baen)
  • Edward Cox, The Cathedral of Known Things (Gollancz)
  • David Dalglish, Skyborn (Orbit)
  • Stephen Deas, The Silver Kings (Gollancz)
  • Aliette de Bodard, The House of Shattered Wings (Gollancz)
  • Sebastien de Castell, Knight’s Shadow (Jo Fletcher Books)
  • Kate Elliott, Black Wolves (Orbit)
  • David Guymer, Gotrek & Felix: Slayer (Black Library)
  • John Gwynne, Ruin (Pan Macmillan)
  • David Hair, Ascendant’s Rite (Jo Fletcher Books/Luitingh-Sijthoff)
  • Joanne Hall, Spark and Carousel (Kristell Ink)
  • Markus Heitz, Devastating Hate / Dagen van Vergelding (Jo Fletcher Books/Luitingh-Sijthoff)
  • Robin Hobb, Fool’s Quest / De Geheimen van de Nar (Harper/Voyager/Luitingh-Sijthoff)
  • John Hornor Jacobs, Foreign Devils (Gollancz)
  • NK Jemisin, The Fifth Season (Orbit)
  • Drew Karpyshyn, Chaos Unleashed (Del Rey)
  • Julia Knight, Swords and Scoundrels (Orbit)
  • Snorri Kristjansson, Path of Gods (Jo Fletcher Books)
  • M.D. Lachlan, Valkyrie’s Song (Gollancz)
  • Glenda Larke, The Dagger’s Path (Orbit)
  • Mark Lawrence, The Liar’s Key (Harper/Voyager)
  • Rebecca Levene, The Hunter’s Kind (Hodder & Stoughton)
  • Tom Lloyd, Old Man’s Ghosts (Gollancz)
  • Alex Marshall, A Crown For Cold Silver / Een Kroon voor Koud Zilver (Orbit/Luitingh-Sijthoff)
  • Gail Z. Martin, War of Shadows (Orbit)
  • Brian McClellan, The Autumn Republic(Orbit)
  • Naomi Novik, Uprooted / Ontworteld (Pan Macmillan/Luitingh-Sijthoff)
  • Den Patrick, The Boy Who Wept Blood (Gollancz)
  • Daniel Polansky, Those Above (Hodder & Stoughton)
  • Steven Poore, The Heir to the North (Kristell Ink)
  • Anthony Ryan, Queen of Fire / De Vuurkoningin (Orbit/Luitingh-Sijthoff)
  • Brandon Sanderson, Shadows of Self (Gollancz/Luitingh-Sijthoff)
  • Anna Sheehan, Spinning Thorns (Gollancz)
  • Brian Staveley, The Providence of Fire / Het Vuur van de Keizer (Pan Macmillan/Luitingh-Sijthoff)
  • Adrian Tchaikovsky, Guns of the Dawn (Pan Macmillan)
  • Ian Tregillis, The Mechanical (Orbit)
  • Angus Watson, Reign of Iron (Orbit)
  • David Weber, The Sword of the South (Baen)
  • Django Wexler, The Price of Valour (Del Rey)
  • Jen Williams, The Iron Ghost / De IJzeren Geest (Headline/Luitingh-Sijthoff)

De genomineerden voor de Morningstar Award

  • Stephen Aryan, Battlemage (Orbit)
  • Seth Dickinson, The Traitor (Pan Macmillan)
  • Francesca Haig, The Fire Sermon (Harper/Voyager)
  • Lucy Hounsom, Starborn (Pan Macmillan)
  • Peter Newman, The Vagrant (Harper/Voyager)
  • Sabaa Tahir, An Ember in the Ashes / Vuur en As (Harper/Voyager/Luitingh-Sijthoff)

De genomineerden voor de Ravenheart Award

  • James Annal for Uprooted by Naomi Novik (Pan Macmillan)
  • Tommy Arnold for Skyborn by David Dalglish (Orbit)
  • Kerem Beyit for The Dread Wyrm by Miles Cameron (Gollancz)
  • Jason Chan for The Liar’s Key by Mark Lawrence (Harper/Voyager)
  • Wendy Chan for Swords and Scoundrels by Julia Knight (Orbit)
  • Alejandro Colucci for The Boy Who Wept Blood by Den Patrick (Gollancz)
  • Bastien Lecouffe Deharme for The Darkling Child by Terry Brooks (Orbit)
  • Krzysztof Domaradzki for Old Man’s Ghosts by Tom Lloyd (Gollancz)
  • Larry Elmore & Carol Russo Design for Son of the Black Sword by Larry Correia (Baen)
  • Mark Ferrari for The Flotsam Trilogy Omnibus by Peter M Ball (Apocalypse Ink Productions)
  • Christopher Gibbs for The Cathedral of Known Things by Edward Cox (Gollancz)
  • Sam Green for Shadows of Self by Brandon Sanderson (Gollancz)
  • Manuela Hackl for Knight’s Shadow by Sebastien de Castell (Jo Fletcher Books)
  • Mohamad Hani/Archangel Images for An Ember in the Ashes by Sabaa Tahir (Harper/Voyager)
  • Teddy Eduardo Iglesias for The House of Shattered Wings by Aliette de Bodard (Gollancz)
  • Patrick Insole for The Iron Ghost by Jen Williams (Headline/Luitingh-Sijthoff)
  • Jaime Jones for The Vagrant by Peter Newman (Harper/Voyager)
  • Nik Keevil & Nick Castle for Queen of Fire by Anthony Ryan(Orbit)
  • Patrick Knowles for Foreign Devils by John Hornor Jacobs (Gollancz)
  • Laura B for Spinning Thorns by Anna Sheehan (Gollancz)
  • Tim McDonagh for The Hunter’s Kind by Rebecca Levene (Hodder & Stoughton)
  • Chris McGrath for The Aeronaut’s Windlass by Jim Butcher (Orbit)
  • Jackie Morris for Fool’s Quest by Robin Hobb (Harper/Voyager)
  • Lauren Panepinto for The Fifth Season by NK Jemisin (Orbit)
  • Lauren Panepinto, Gene Mollica & Michael Frost for The Autumn Republic by Brian McClellan (Orbit)
  • Rhett Podersoo for Those Above by Daniel Polansky (Hodder & Stoughton)
  • Larry Rostant for The Skull Throne by Peter V Brett (Harper/Voyager)
  • Larry Rostant for Black Wolves by Kate Elliott (Orbit)
  • Larry Rostant for War of Shadows by Gail Z. Martin (Orbit)
  • Larry Rostant for Reign of Iron by Angus Watson (Orbit)
  • Duncan Spilling for Angel of Storms by Trudi Canavan (Orbit)
  • Steve Stone for Battlemage by Stephen Aryan(Orbit)
  • Steve Stone for The Dagger’s Path by Glenda Larke (Orbit)
  • Raymond Swanland for Archaon: Lord of Chaos by Rob Sanders (Black Library)
  • Andrew Unangst for Twelve Kings by Bradley Beaulieu (Gollancz)
  • Stephen Youll for The Silver Kings by Stephen Deas (Gollancz)
  • Paul Young for Ruin by John Gwynne (Pan Macmillan)
  • Paul Young for Acendant’s Rite by David Hair (Jo Fletcher Books)
  • Paul Young for Valkyrie’s Song by MD Lachlan (Gollancz)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here